Header Ads Widget

Responsive Advertisement

আপোনাৰ ঘৰত যদি এইকেইটা বস্তু আছে তেন্তে অতি সোনকালে বাহিৰ কৰক, নহলে আপোনাক দুখীয়া কৰি দিব, টকা অহাৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ বাধা

বাস্তু টিপচ্: বেছিভাগ মানুহৰ সমস্যা যে যিমান চেষ্টা কৰিলেও টকা বচাব নোৱাৰে। তেওঁলোকে ভাবে তেওঁলোকৰ টকা না বাঢ়ে না দৰমহা বাঢ়ে। টকা পইচাৰ অভাৱত এনেকৈ মানুহৰ কষ্ট হৈছে। বহু সময়ত পূজা-অৰ্চনা কৰাৰ পিছতো তেওঁলোকৰ জীৱনত সুখ নাই। 

বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে কোনো পূজা নহয়, নিজৰ ঘৰৰ কিছুমান বস্তু নাইকিয়া কৰিলেহে এই সমস্যা দূৰ হয়। আমি আপোনাক যিবোৰ কথা ক'বলৈ গৈ আছো আপুনি আপোনাৰ সমস্যাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব পাৰিব । এনেকুৱা বস্তু প্ৰায় সকলোৰে ঘৰত পোৱা যায়। ঘৰৰ পৰা এইবোৰ বাহিৰ কৰি শাৰীৰিক সমস্যা, মানসিক হাৰাশাস্তি আৰু অৰ্থৰ অভাৱৰ পৰা হাত সাৰিব পাৰি। 

ঘৰত এইবোৰ বস্তু থকাটো অশুভ লক্ষণ। ঘৰত এই বস্তুবোৰ থকা বাবে আপোনাক কেতিয়াও উন্নতি কৰিব নিদিয়ে । জানক কি বস্তু সেইবোৰ - 

বাদুলী 

আপোনাৰ ঘৰত যদি বাদুলী উৰি থাকে বা কৰবাত বহি থাকে, ই আপোনাৰ উন্নতিৰ এক বৃহৎ বাধা। বাদুলী ঘৰলৈ অহাটো ধ্বংস হোৱাৰ লক্ষণ। ঘৰত থকা মানুহে যে নিজৰ পৰিয়াল এৰিব পাৰে তাৰ স্পষ্ট ইংগিত। ই কেতিয়াও আপোনাৰ পৰিয়াললৈ সুখ, শান্তি আৰু সম্পত্তি আনিব নোৱাৰে। 


মৌমাখিৰ জাক 

যদি আপোনাৰ ঘৰত মৌমাখিৰ জাক আছে, অতি সোনকালে উলিয়াই দিয়ক। ঘৰত মৌমাখিৰ জাক থকাটো অশুভ লক্ষণ। ইয়াৰ ফলত বহু সময়ত উন্নতি স্তব্ধ হৈ পৰে আৰু অজান কিবা ঘটিব পাৰে। 


মকৰা জাল 

ঘৰে পোৱা যায় মকৰা জাল। কিন্তু আপুনি সদায় চেষ্টা কৰিব যে ঘৰত মকৰা জাল নলগাবলৈ। সময়ে মকৰাজাল উলিয়াই থাকিব। এনেকুৱা হলে ঘৰৰ সমস্যা হব। ঘৰত মকৰা লাগিলে লক্ষ্মী কেতিয়াও নাহে।

Post a Comment

0 Comments